Vyhľadať
Close this search box.

Ľanová obliečka na vankúš TEREZA

30,00 38,00 

Popis

Ľanové obliečky TEREZA sú ušité z prírodného európskeho ľanu, ktorý je predpraný, certifikovaný, upravený a zjemnený technológiou stonewashed. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanová obliečka na vankúš Tereza

Ľanové obliečky na vankúše Tereza s romantickým nádychom zdobia bohaté dvojvrstvové volány so šírkou 18cm (dĺžka je upravovaná podľa veľkosti vankúšov) na bočných stranách vankúšov z jednej strany. Viete si ch spustiť popri okrajoch postele, alebo ich nechať rozviato rozložené. Obliečky na vankúše Tereza šijeme aj v malých veľkostiach. S efektným nostalgickým využitím na sedačky, stoličky, lavice, terasové zostavy.

Ľanové obliečky Tereza sú ušité z prírodného európskeho ľanu, ktorý je predpraný, certifikovaný, upravený a zjemnený technológiou stonewashed. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

Veľkosti sú bez volána, prispôsobené na rozmer vnútorného  vankúša + dĺžka volána cca 18cm

K ľanovým obliečkam na vankúše sa krásne hodia ľanové obliečky TEREZA TU

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, v závislosti od konkrétneho produktu.

Ďalšie informácie

ROZMERY

40x40cm + 18cm volán prašná ružová, 40x40cm + 18cm volán farba biela, 40x40cm + 18cm volán šedá, 45x45cm + 18cm volán farba prašná ružová, 45x45cm + 18cm volán farba biela, 45x45cm + 18cm volán farba šedá, 50x50cm + 18cm volán farba prašná ružová, 50x50cm + 18cm volán farba biela, 50x50cm + 18cm volán farba šedá, 50x60cm + 18cm volán farba biela, 50x60cm + 18cm volán farba šedá, 50x60cm + 18cm volán farba prašná ružová

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.