Vyhľadať
Close this search box.

Darčeková poukážka od 20€

20,00 200,00 

Popis

Darčeková poukážka Lanaja je skvelým darčekom pre všetky príležitosti. Od svadobných osláv a narodenín po sviatky a výročia. Poukážka dáva obdarovaným možnosť vybrať si presne to, čo potrebujú, alebo čo by ich potešilo. Takto sa vyhnete neistotám pri výbere darčeka a zaručíte ich úplnú spokojnosť. Obdarovaný si môže ľahko vybrať svoj obľúbený výrobok na našom webe a využiť darčekovú poukážku pri objednávke. Je to skvelý spôsob, ako zdieľať lásku k prírodnej elegancii a prispieť k pohodlnejšiemu a ekologickejšiemu  životu vašich blízkych. Rozveselíte ich srdcia a doprajete im výnimočný darček, ktorý zostane v ich pamäti ešte dlho.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Darčeková poukážka LANAJA

 

Milí naši zákazníci,

Vážime si vašu vernosť a  dôveru, preto sme pre vás pripravili špeciálnu možnosť darčekových poukážok od Lanaja. Naše darčekové poukážky sú ideálnym spôsob, ako potešiť vašich blízkych pri rôznych príležitostiach, ako sú svadby, narodeniny, vianočné sviatky a mnohé ďalšie.

Tu je niekoľko výhod, ktoré naše darčekové poukážky ponúkajú:

Flexibilita: Darčekové poukážky od Lanaja umožňujú obdarovanému vybrať si podľa vlastného výberu z našej širokej ponuky výrobkov. Nech sú to ľanové posteľné obliečky, uteráky, osušky, župany alebo iné produkty, váš blízky si môže vybrať to, čo si naozaj praje a čo mu najviac vyhovuje.

Luxusný zážitok: Darčeková poukážka od Lanaja nie je len o produkte, ale aj o zážitku. Vaši blízki si budú môcť vychutnať výber z našich kvalitných produktov, ktoré sú vyrobené s láskou a starostlivosťou.

Personalizácia: Darčekové poukážky od Lanaja môžete personalizovať podľa vlastných preferencií. Môžete pridať osobnú správu alebo vybrať štýlový dizajn, ktorý sa hodí k danej príležitosti.

Ekologický a udržateľný dar: Naše produkty sú vyrobené z kvalitného ľanu, ktorý je známy svojou trvácnosťou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Darčekové poukážky od Lanaja sú preto i prejavom vášho záujmu o životné prostredie a udržateľný životný štýl.

Všestrannosť: Darčekové poukážky Lanaja sú vhodné pre všetky vekové kategórie a typy osobností. Nezáleží na tom, či obdarujete mladú rodinu, pár chystajúci  svadbu, alebo vaša priateľka oslavuje narodeniny, naše ľanové výrobky nájdu uplatnenie vo všetkých situáciách.

Ak hľadáte originálny a štýlový darček, ktorý poteší každého, darčekové poukážky od Lanaja sú tou správnou voľbou. Nechajte svojich blízkych objaviť krásu a komfort, ktoré ponúka náš ľanový sortiment. Tešíme sa na vaše objednávky a na to, že budeme môcť prispieť k šťastiu vašich blízkych.

 

Betka a tím Lanaja.

 

 

P.S.: darčeková poukážka vám príde vo formáte PDF a vy si ju môžete ešte včas vytlačiť a darovať svojim  milovaným. Radi im potom pri výbere poradíme. Budú mať od vás darček, podľa vlastných predstáv a svojich prianí ♥

Ďalšie informácie

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

20€, 30€, 40€, 50€, 100€, 150€, 200€

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.