Vyhľadať
Close this search box.

Ľanový top JEDINEČNÁ

55,00 

Popis

V našej malej rodinnej dielni sa snažíme o to, aby každý kus, ktorý ušijeme bol nielen krásny a praktický, ale aby stelesňoval aj naše presvedčenie o udržateľnosti a zodpovednom prístupe k móde. Upcyklácia je pre nás prirodzenou súčasťou tvorivého procesu a zbytky látok sa stávajú pokladmi. Každý deň v našej dielni vznikajú pri strihaní a šití ľanových výrobkov odstrihy látok. Snažíme sa minimalizovať odpad a zachrániť tieto kúsky materiálu, inak by skončili na skládke. Dávame im nový život premenou na krásne a funkčné výrobky. Každá kombinácia látok je jedinečná a vytvára originálny dizajn, ktorý sa nedá nájsť v žiadnom obchode.

1 na sklade

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od konkrétnej zákazky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150 €
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanový top so skrytým odkazom: JEDINEČNÁ

Naše ľanové topy boli ušité upcyklovaním našich látok a vdýchli sme im nový život. Nesú v sebe skrytý odkaz, lebo každá sme výnimočná, s jedinečným príbehom, vo svete, kde sa zdá byť veľakrát všetko rovnaké. Vďaka nášmu ľanu môžeš vyjadriť svoju osobnosť aj tým, čo nosíš.

V našej dielni sme využili zbytkové látky a ušili z nich ľanovú kolekciu.
Strih topov je riešený do A-čka a pekne kopíruje postavu, na bokoch s rozparkami. Dajú sa nosiť voľne spustené, alebo zakasané v sukni, alebo nohaviciach, s vyhrnutými, alebo so spustenými rukávmi.

Odkaz vo vnútri topu je tvoj tajomný spôsob, ako povedať sebe a svetu: ,,Som……. a stále som to ja”
Je to symbol, ktorý hovorí o jedinečnosti, sile ženskej individuality. Je to tvoj príbeh, ktorý je hodný vypočutia. Skrytý odkaz z vnútornej strany topu vytiahne úsmev aj z toho najpochmúrnejšieho jesenného dňa.

Stávaš sa nositeľkou vlastného príbehu, ktorý je odlišný od všetkých ostatných. Udržateľná móda, ktorá má vlastný príbeh a ty si vytváraš nový, svoj vlastný, keď jej dávaš druhú šancu.
Naše upcyklované ľanové topy vznikli ako manifest osobnosti, odvahy hľadať krásu v jednoduchosti a tvárnosti v materiáloch, ktoré sa stali pre mnohých už nevyužitými kúskami. S odkazom vo vnútri sa môžu stať krásnym darčekom. Upcyklovaný materiál znamená menej odpadu s nádychom zodpovednosti.

ĽANOVÝ TOP V TEHLOVEJ FARBE s vyšitým odkazom: ,,JEDINEČNÁ”

Ďakujem za spoluprácu Zuzke SabbaDesign za zapožičanie jej krásnych kabeliek na naše fotenie.

Veľkosť: XS/M
Obvod cez prsia 108cm (meraný je top)
Rukáv od pleca 53cm, od výstrihu 60cm
Dĺžka od pleca 60cm

Pozri celú našu limitovanú upcyklovanú koleciu ,,ĽANOVÉ PRÍBEHY” 

Môže sa vám páčiť

Ľanové obliečky

Ponorte sa do mäkkého objatia ľanu

Online konzultácie

Pre našich zákazníkov máme špeciálnu službu - online konzultácie. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako naši zákazníci sa automaticky stáváte členmi vernostného klubu Lanaja. Členovia získajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci majú doručenie ZDARMA pre všetkých objednávkach nad 150 €. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od prijatia objednávky a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Tiež ste si pozreli