Vyhľadať
Close this search box.

Vzorkovník ľanových látok

 

Vzorkovník ľanových látok postupne aktualizujeme. Ak máte záujem nechať si u nás ušiť výrobok, informujte sa o aktuálnej dostupnosti ľanových látok. Vieme vám poradiť, akú gramáž, farbu, šírku ľanu je najlepšie zvoliť pre jednotlivé výrobky. Ktorý variant je ideálny pre vaše rozmery, či už ľanových plachiet, ľanových obliečok, alebo iných výrobkov.

Ľan je prírodné vlákno, jeho farba do značnej miery závisí od podmienok jeho pestovania. Farby sa môžu mierne líšiť medzi rôznymi ročnými obdobiami a šaržami farbenia. Ak potrebujete rovnakú súpravu, odporúčame objednať si všetko v jednom nákupe. Farby na e-shope sa môžu líšiť, nakoľko každý notebook, PC, mobilné zariadenie má iné farebné rozlíšenie.

Náš vzorkovník ľanových látok je zdarma. Platíte len za poštovné prostredníctvom Packety, alebo kuriéra DPD. Napíšte nám do poznámky pri objednávke o ktoré vzorky máte záujem, radi vám ich pošleme.

 

 

Vzorkovník ľanov 265g/m2

Čo sme z toho ľanu šili? 

  1. ĽANOVÝ OBRUS 

Tento material ľanovej látky odporúčame aj na ľanové osušky a uteráky, vieme Vám ich z neho ušiť, je dostatočne savý, nádherne štrukturovaný a veľmi rýchlo schne.

Ak máte radi prímorský- stredomorský štýl kde vládne jednoduchosť, čisté línie a tvary,  vďaka ktorému si môžete cítiť počas celého roka ako na dovolenke. Ľanové prehozy a deky sú z tohto materiálu ideálnym doplnkom.

Vzorkovník ľanov 185g/m2

Na našom e-shope nájdete štandartné veľkosti ľanových plachiet, ľanových obliečok, častokrát sa nám stáva, že rozmery našich zákazníkov bývajú iné a je potrebné ich upraviť. Napíšte nám, ak máte výšku-dĺžku-šírku vašich matracov inú než je štandartná veľkosť, ľanové plachty ušijeme presne na mieru. To isté platí aj v prípade ľanových obliečok, ak ste si svoj rozmer nenašli, radi  vám ich starostlivo pripravíme a ušijeme na mieru, sme tu pre vás.

Z ľanových látok s gramážou 185g/m2 môžete vidieť na e-shope ušité v našej dielni napr. ľanové obliečky, ľanové plachty na jednoposteľ a do detskej postielky, ľanové obrusy a ľanové obrúsky, ľanové zástery, ľanové pyžamá.

Vzorkovník ľanov
245g/m2

Vysokej gramáže sa netreba vôbec báť, ľanová látka nie je drsná a ani neškriabe ako si pamätáme napr. na ľanové plachty od starých mám. Tento ľan  je upravený a zjemnený technológiou stone-washed. Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí. No napriek tejto úprave všetky naše ľanové látky perieme, máme skúsenosť, že aj napriek tomu sa zvyknú ešte zraziť a vy takto máte istotu, že vám od nás príde kvalitne ušitý a vyzrážaný výrobok, ktorý už nezmení svoj tvar.

Z týchto ľanov môžete na e-shope vidieť ušité tieto ľanové obliečky:

ĽANOVÉ OBLIEČKY LUCIA

ĽANOVÉ OBLIEČKY MICHAELA

Vzorkovník ľanov na jednoplachty, dvojplachty, dvojpaplóny- king size

Na našom e-shope nájdete štandartné veľkosti ľanových plachiet, ľanových obliečok, častokrát sa nám stáva, že rozmery našich zákazníkov bývajú iné a je potrebné ich upraviť. Napíšte nám ak máte výšku-dĺžku-šírku vašich matracov inú než je štandartná veľkosť, ľanové plachty ušijeme presne na mieru. To isté platí aj v prípade ľanových obliečok, ak ste si svoj rozmer nenašli, radi  vám ich starostlivo pripravíme a ušijeme na mieru, sme tu pre vás.

Vzorkovník ľanov pásik a káro 165-265g/m2

Z ľanov  môžete vidieť na e-shope ušité v našej dielni napr.: Pásikavý vzor č. 1, 3, 5  

ĽANOVÉ OBLIEČKY JULIANNA,  ĽANOVÁ PLACHTA JULIANNA, ĽANOVÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ JULIANNA

Pásikavý vzor č. 5             

ĽANOVÉ OBLIEČKY SILVIA

Pásikavý vzor č. 6.            

ĽANOVÉ OBLIEČKY OLIVER

Károvaný vzor č. 2.         

 ĽANOVÉ OBLIEČKY MATEJ

Ľanová vaflovina 300g/m2
53% ľan, 47% bavlna

Ľanová vaflová väzba potláča živé baktérie a huby, stimuluje prietok krvi a podporuje relaxáciu. Vaflová látka je hypoalergénna , vďaka svojim prírodným vláknam a výrobnému procesu vám môže pomôcť vyhnúť sa bežným alergickým reakciám. V našej dielni šijeme vaflové výrobky  zo zmesi ľanu a bavlny, aby sme dosiahli maximálnu úroveň trvanlivosti, savosti a jemnosti.

Všetky naše výrobky z ľanovej vaflovej látky si môžete pozrieť tu:

ĽANOVÉ OSUŠKY A UTERÁKY

ĽANOVÉ PREHOZY

ĽANOVÉ ŽUPANY

 

Ľanová vaflovina 300g/m2 53% ľan, 47% bavlna


Ľanová vaflovina
300g/m2
53% ľan, 47% bavlna

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.