Vyhľadať
Close this search box.

Remeselná výroba
z udržateľných prírodných materiálov

Lanaja

Starostlivo a lokálne šité ľanové výrobky, ktoré si zamilujete a ktoré vám ponúknu jedinečné pohodlie v objatí prírody. Vitajte na mieste, kde to vonia ľanom.

Spájame tradičné remeslo s moderným štýlom

Ľanové výrobky ušité priamo v našej dielni

Ľanové zástery

Dlhotrvajúca tradícia v kuchyni.

Ľanové obrusy
a prestierania

Veci, ktoré sa dedia, od lásky k prírode po váš domov.

Lanaja a udržateľnosť

Lokálna slovenská výroba

Naše výrobky

Vstúpte do sveta Lanaja, kde má každý výrobok svoj príbeh a každý detail je šitý s láskou. Vytvorte si domov plný jedinečnosti, prírodného pôvabu s vôňou prírody a dedičstvom ručnej práce.

Kvalita, štýl a udržateľnosť

Vyberte si z našej ponuky ľanových výrobkov

Lanaja slovenská udržateľná móda

Kvalitný spánok je kľúč ku šťastiu

Objavte tajomstvo zdravého spánku v našich ľanových obliečkach. Spojili sme tradíciu s kvalitou a prírodnými materiálmi. Naše obliečky sú šité v našej dielni v srdci Slovenska, s dôrazom na detaily a precízne spracovanie. Každý kúsok ľanu je starostlivo spracovaný s cieľom priniesť vám maximálny komfort a spokojnosť.

Vaše recenzie

Instagram

Naše ľanové výrobky nesú vo svojich ľanových vláknach esenciu slowfashion a slowliving
Šijeme pre vás aj na mieru.

Zuzana Holáková
Zuzana Holáková
Zobraziť viac
Každý balík s lanovým tovarom je vždy malým prekvapením a vizuálnym zážitkom. Lanové kúsky v ladiacich odtieňoch farieb vedľa seba, previazané čipkou a príjemné na dotyk. Utierky sú jemné a pritom dobre sajú a uteráky sú príjemné na telo a rýchlo po použití schnú. Komunikácia je vždy personalizovaná a snažia sa vybaviť každú požiadavku profesionálne a bez prieťahov. Pri výrobkoch Lanaja mám pocit, že aj bežné veci ako utierky, uteráky alebo posteľná bielizeň môžu byť neobyčajné a výnimočné.
Mária Jurčová
Mária Jurčová
Zobraziť viac
Komunikácia a rýchlosť jednania je skvelá. Biely ľanovy obrus je u nás úplná topka, Vianoce, oslavy či všedné dni vie krásne spríjemniť. A je stále biely 👌☺️ Doma máme už aj posteľne prádlo. Deti a manžel si pochvaľovali hneď. Odporúčam túto firmu 🙂
Adriana Stoklasová
Adriana Stoklasová
Zobraziť viac
Výborná komunikácia, objednávka prešla presne podľa dohody. Obliečky aj pyžamko sú oboje veľmi kvalitné
Iren Beránková
Iren Beránková
Zobraziť viac
Nádherně zabalené lněné osušky pro mne a přítele jsem objednala právě zde. Opravdu výborná kvalita materiálu i provedení. Jsou lehoučké a díky levanduli v balíčku nádherně voněly již jako nové!
Ivana Gálová
Ivana Gálová
Zobraziť viac
Objednala som si ľanový obrus. Obrus je krásny a kvalitne spracovaný. Navyše Betka bola veľmi milá a poslala mi ho na požiadanie takmer okamžite. Ďakujem krásne za kvalitu produktu aj komunikáciu. Veľmi pekná skúsenosť, ktorá nie je samozrejmosťou :).
udržateľne, ekologicky

Udržateľne, zmysluplne, ekologicky a zodpovedne.

Týmto sa riadime u nás v Lanaja pri výbere ľanových látok a následne tvorbou našich výrobkov od začiatku až po samotný koniec.

šijeme na mieru

Látky striháme tak, aby sme minimalizovali odpad

Využívame zbytky látok na tvorbu menších výrobkov, perieme ich v ekologických pracích prostriedkoch, žehlíme, aby sme vám priniesli kvalitné výrobky, ktoré vás budú zmysluplne tešiť dlhé roky.

Lanaja

Šijeme a pracujeme len s certifikovanými látkami

Látky máme od overených európskych výrobcov. Poctivá ručná práca vyšperkovaná do najmenšieho detailu.

Slovenský výrobca Lanaja

Šijeme na mieru

V prípade neštandardných veľkostí, preto sa neváhajte s nami vopred poradiť. Radi vám ľanové výrobky prispôsobíme podľa vašich veľkostí.