Vyhľadať
Close this search box.

Pásikavá ľanová utierka

9,50 

Popis

Ak hľadáš spoľahlivú, ekologicky šetrnú a odolnú kuchynskú utierku, našiel/a si ma. Som tu, aby som Ti pomohla udržiavať Tvoju kuchyňu čistú a hygienickú a zároveň Ti poskytla pohodlie a istotu. Staň sa mojím spoločníkom v kuchyni a začnime spoločne tvoriť nezabudnuteľné kulinárske zážitky!

Dostupné na objednávku

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Pásikavá ľanová utierka

 

Ahoj,

 

Rada by som sa s tebou podelila o svoj príbeh – som pásikavá ľanová utierka, vyrobená s láskou a starostlivosťou z rastlinných vlákien ľanu. Vďaka svojmu jedinečnému prírodnému zloženiu som šetrná k životnému prostrediu a efektívna v každodennom používaní.

Prečo je ľan taký špeciálny?

Je to kvôli jeho vlastnostiam. Moje vlákna sú silné a dlhé, preto som odolnou a len tak ľahko ma neroztrhneš. Ušľachtilý ľan je známy svojou schopnosťou absorbovať vlhkosť – až do cca 20% svojej hmotnosti! Preto som schopná rýchlo vysušiť mokré riady a zachovať čistotu vo svojom okolí. Som odolná voči škvrnám, ak na mňa niečo vyleješ, nemusíš sa obávať, že budem mať tieto škvrny navždy. Moje vlákna sú duté, malé nehody sa mi nedostanú pod kožu a ostanú na povrchu. Aj preto je starostlivosť o mňa tak jednoduchá. Mám skvelú schopnosť absorbovať vlhkosť, dokážem vysušiť povrch rýchlo a účinne.

Aké sú moje hlavné výhody?

Okrem toho, že som skvelým pomocníkom v kuchyni, určite Ťa poteší, že som hypoalergénna. Šetrná k citlivej pokožke a nevyvolávam alergické reakcie. Toto je veľkou výhodou, pretože ma môžeš bez obáv používať. Moje antibakteriálne vlastnosti zabraňujú množeniu baktérií, plesní a nepríjemným pachom. Tvoja kuchyňa bude vždy čistá a bezpečná. Môžeš si vychutnávať každý okamih v nej strávený. Chceš ma niekomu s láskou podarovať? Prídem Ti zabalená v darčekovej krabičke!

Chceš vedieť o mojej udržateľnosti?

Na rozdiel od bežných syntetických utierok, moja výroba je oveľa šetrnejšia k životnému prostrediu. Pri mojej výrobe spotrebujem oveľa menej vody a moje vlákna sú stopercentne biologicky odbúrateľné. Môžem sa pýšiť mojimi vráskami, sú dôkazom mojej bohatej histórie, pretože som najstaršou látkou vyrobenou človekom. Som hrdá na to, že som súčasťou udržateľného životného štýlu. Moje vlastnosti ma robia ideálnou nielen pre Teba, ale aj pre Tvoje deti. Svojou trvácnosťou sa môžem stať súčasťou rodinnej kuchyne a pri správnej starostlivosti budem slúžiť aj ďalšej generácii. V dnešnom svete, kde je ochrana životného prostredia čoraz dôležitejšia, som hrdá, že môžem byť súčasťou riešenia.

Som pásikavá ľanová utierka, verná a spoľahlivá. Možno som malá vec, ale môžem spraviť veľa užitočnej práce v tvojom domácom prostredí. Čistota, efektívnosť a starostlivosť – to je to, čo prinášam do Tvojej kuchyne každý deň. Mám radosť z toho, že môžem byť Tvojím verným pomocníkom a teším sa na to, že nás bude spájať mnoho spoločných chvíľ.

 

Maj pekný deň,

 

Tvoja pásikavá ľanová utierka!

 

Pásikavá ľanová utierka veľkosť: 45x70cm
Pásikavý ľan vyššej gramáže 265g/m2

Celá kolekcia ľanových utierok Lanaja

 

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.