Vyhľadať
Close this search box.

CHLADNIČKoVAK

7,00 9,00 

Popis

Si zaneprázdneným jednotlivcom, ktorý sa snaží udržať svoju domácnosť plnú čerstvých potravín? Alebo rodinným šéfkuchárom, ktorý dáva prednosť prírodným riešeniam? Bez ohľadu na tvoj životný štýl, CHLADNIČKoVAK je tu, aby ti pomohol udržať tvoje ovocie, zeleninu a bylinky dlhšie svieže. Zabrániš tak zbytočnému plytvaniu a zúžitkuješ iba toľko, koľko skutočne potrebuješ.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

SOM CHLADNIČKoVAK,

ľanové vrecko určené do chladničky na tvoju zeleninu.

Ako ma použiješ? 

Namoč ma do studenej vody, poriadne v rukách vyžmýkaj a vlož do mňa tvoju obľúbenú a umytú zeleninu. Ja sa ti postarám o to, že ti vydrží dlho svieža a čerstvá.

Po pár dňoch mi opäť dopraj vodu, ja sa ti za tvoju starostlivosť odmením mojou starostlivosťou. 

Som ušité z prírodného, nefarbeného materiálu, preto som tak ideálne pre styk s potravinami.

Odchádzaš z domu na dlhšiu dobu preč, alebo na vytúženú dovolenku?

Pre mňa to nie je žiadny problém. Ak ti ostala zelenina v chladničke, ja sa postarám o to, aby bola aj po tvojom návrate čerstvá.

Akú zeleninu ti viem zachrániť? 

Zelenina ako napr. reďkovka, mrkva, paprika, zelené šaláty, ľadový šalát, rukola, uhorka, petržlen zostanú dlho svieže. Nemajú tendenciu scvrknúť sa a vyschnúť a nebudú mäkké a mľandravé. Tým, že som ušité z ľanového plátna, môj povrch je hrubší a moje vlákna sú duté. Vlhkosť, ktorú mi doprajete, sa udrží v okolí zeleniny a to priamo vo vnútri.

Ak máte doma medovku, mätu, lístky byliniek a nechcete ich hneď všetky sušiť, odložte si z nich do chladničkovaku, vydržia vám v ňom omnoho dlhšie ako voľne položené v priečinku v chladničke.

CHLADNIČKoVAK-  baktérie a plesne?

Nie, nemusíte sa báť plesní, to sa nestane, len odporúčam pred vložením do vrecúška zeleninu umyť, reďkovku, mrkvu a iný druh so zelenou vňaťou, ktorá nie je určená na varenie a ďalšie spracovanie odrezať a nedávať to spolu do vnútra, výnimkou je petržlen, teda také vňate a bylinky, ktoré sú určené na spracovanie a jedenie.

Po prvýkrát sa chladničkovaky predstavili  na SAShE v tržnici a majú pozitívne ohlasy.

Všetky látky, s ktorými pracujem a šijú sa z nich nielen vrecúška na chlieb, sú vopred predprané, aby sa k vám domov dostal dokonale čistý výrobok ♥ Ručne tkané ľanové plátno, z ktorého sa šíjú chladničkovaky je vopred vyvárané na 90 stupňoch.

Farba ľanového plátna sa môže v závislosti od dostupnosti líšiť, máme výhradné právo na zmenu farebného odtieňa, na funkčnosti CHLADNIČKoVAKU sa vôbec nič nemení. Ľanové plátno je ako každé nefarbené, nie je chemicky upravované, v závislosti od týchto skutočností vás môžeme potešiť aj prírodným odtieňom♥

Foto: Ela Krídlová Zo srdca do hrnca

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru v závislosti od konkrétneho produktu.

Viac o nás, o Lanaja, z každodenného života v našom ateliéri, hodnotenia spokojných zákazníkov, si môžete pozrieť  aj na našich sociálnych sieťach Lanaja na Instagrame a Lanaja na Facebook-u

Ďalšie informácie

Rozmery:

24×31, 29×31, 30×35

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.