Vyhľadať
Close this search box.

Ľanové obliečky Daniela

55,00 230,00 

Popis

Naše ľanové obliečky Daniela z nefarbeného ľanu sú navrhnuté pre tých, ktorí ocenia krásu v jednoduchosti a kvalitu v každom detaile. Tieto ľanové obliečky šijeme pre vás najčastejšie, veľakrát ich darujete mladomanželom a sú hodnotným svadobným darom. Prírodná béžová farba ľanu vytvára v miestnosti pocit rovnováhy. Je to farba, ktorá v sebe nesie jednoduchosť a autenticitu. Zároveň prináša do vášho priestoru hrejivú atmosféru a skvele sa kombinuje s inými farbami.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od konkrétnej zákazky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150 €
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanové obliečky Daniela

 

Ľanové obliečky Daniela predstavujú dokonalú harmóniu medzi prírodnou eleganciou, ekologickou udržateľnosťou a maximálnym komfortom pre váš spánok. Ak hľadáte spôsob, ako vytvoriť v domácnosti udržateľnejšie a ekologickejšie prostredie, investícia do ľanových obliečok je skvelým krokom. 100% ľan, z ktorého sú tieto obliečky ušité, je nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj obnoviteľným zdrojom, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí si vážia prírodu a chcú žiť s ňou v súlade. Ak hľadáte spôsob, ako vytvoriť prostredie vo vašej spálni, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a zároveň ponúka komfort, potom je 100% ľan tá správna voľba.

Hlavné benefity zdravého spánku v ľane

Pri kontakte s pokožkou poskytujú príjemný pocit jemnosti a pôsobia relaxačne, čo prispieva k lepšiemu spánku. Ľanové obliečky nepotrebujú žehlenie, ich prirodzená zvrásnenosť im dodáva štýlový vzhľad a zároveň ušetrí váš čas. Oddýchnite si po náročnom dni a ponorte sa do mäkkého objatia ľanu. Každý nový deň je novým dobrodružstvom. Preto je dôležité mať kvalitný a zdravý spánok, aby sme boli pripravení na všetko, čo nás čaká. Ľanové obliečky Daniela  vám poskytnú práve túto možnosť – oddýchnuť si a načerpať nové sily.

Výhody používania posteľnej bielizne zo 100% ľanu sú nepopierateľné. Jeho jedinečná schopnosť regulovať teplotu, absorbovať vlhkosť a odolávať baktériám a roztočom robí z neho ideálne riešenie pre ľudí so zdravotnými problémami, ale aj pre tých, ktorí dbajú na zdravý spánok a pohodlie. Ľanová tkanina je antialergická, odoláva prachu a má priepustnosť vzduchu, čo zabezpečuje neustálu cirkuláciu vzduchu a zabraňuje prehriatiu počas spánku.

Vďaka svojej molekulárnej štruktúre ľanové obliečky dokážu absorbovať až 20% svojej hmotnosti z vlhkosti, čo zaručuje suchší a zdravší spánok. Vďaka svojej prirodzenej tepelnej vodivosti vás zahrejú v zime a ochladia v lete, čo prispieva k celkovému komfortu a relaxácii. Ich trvácna štruktúra zaručuje dlhodobú životnosť, takže investícia do ľanových obliečok sa vyplatí nielen z pohľadu pohodlia, ale aj z hľadiska trvácnosti.

Ľanové obliečky Daniela sú zárukou kvality, štýlu a zdravia, ktoré si vaša rodina zaslúži. Investujte do svojho spánku a zabezpečte si zdravší a kvalitnejší život.

Ľanové obliečky vám ušijeme aj na mieru

Ak si želáte posteľné obliečky z ľanu predĺžiť, napíšte nám, radi vám poradíme a upravíme vám ich presne podľa požiadaviek a na mieru. Odporúčame využiť aj naše online konzultácie.

Tým, že bolo zvolené aj vonkajšie prešitie po obvode vám zaručí stálosť tvaru pri praniach. Obliečky sa vám nebudú krútiť a stačí vám ich po opratí len povytriasať a nechať presušiť. Pred ušitím je látka praná a žehlená, tak sa nemusíte obávať, že sa vám ďalším praním bude zrážať. Chceme vám priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plnefunkčná, zdravotne nezávadná a pri jednotlivých výhodách ľanu aj zdraviu prospešná.

Ako bonus vám prídu ľanové obliečky Daniela zabalené v darčekovej krabici určenej aj na ďalšie použitie a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšľaním darčekových balení. Balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, ako svadobný dar, alebo na Vianoce. Zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička.

Zapínanie na ľanových obliečkach

Zapínanie na ľanových obliečkach  je riešené s drevenými gombíkmi. Môžete vybrať tieto druhy gombíkov : DREVENÉ, ALEBO KOKOSOVÉ, viditeľné zapínanie, alebo so skrytými gombíkmi. Zapínanie SO ZIPSOM (upozornenie pre našich milých zákazníkov: všívame kvalitné zipsy do ľanových obliečok, no máme dlhoročné skúsenosti, že bežce na zipsoch nevydržia tak dlho ako klasické gombíkové zapínanie, čo nevieme ovplyvniť.) Preto odporúčame, vybrať si klasické zapínanie na gombíky.

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100 vyrobené v Európe.

Viac o výhodách ľanovej bielizne si prečítate na našom blogu  ĽAN A JEHO ÚČINKY Pre Zdravý A Plnohodnotný Spánok, 

Ako sa starať o ľanové výrobky STAROSTLIVOSŤ O ĽANOVÉ VÝROBKY

 FARBA: prírodná farba 100% ľanu

Posteľné ľanové obliečky si viete zladiť aj s ľanovými plachtami TU

Posteľné obliečky z ľanu si môžete objednať aj v iných farbách a veľkostiach TU ako aj rozmery ľanových obliečok do detských postielok, juniorov.

Foto: Majka Jurčová

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru v závislosti od konkrétneho produktu.

Ďalšie informácie

ROZMERY

60x40cm 130x90cm, 50x60cm 140x200cm, 50x70cm 140x200cm, 70x90cm 140x200cm, 50x60cm 140x220cm, 50x70cm 140x220cm, 70x90cm 140x220cm, 200x200cm 2xvankúš 50x60cm, 200x200cm 2xvankúš 70x90cm, 200x220cm 2xvankúš 50x60cm, 200x220cm 2xvankúš 70x90cm, 50x60cm 150x200cm

ZAPÍNANIE

Viditeľné drevené gombíky, Viditeľné kokosové gombíky, Skryté zapínanie s drevenými gombíkmi, Skryté zapínanie s kokosovými gombíkmi, Zips

Môže sa vám páčiť

Ľanové obliečky

Ponorte sa do mäkkého objatia ľanu

Online konzultácie

Pre našich zákazníkov máme špeciálnu službu - online konzultácie. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako naši zákazníci sa automaticky stáváte členmi vernostného klubu Lanaja. Členovia získajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci majú doručenie ZDARMA pre všetkých objednávkach nad 150 €. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od prijatia objednávky a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Tiež ste si pozreli