Vyhľadať
Close this search box.

Ľanové obliečky Oliver

125,00 138,00 

Popis

Ľanové obliečky Oliver sú ušité z prírodného európskeho ľanu s gramážou 265gm2, ktorý je predpraný, certifikovaný, upravený a zjemnený technológiou stonewashed. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanové obliečky Oliver

 

Ak hľadáte vytvorenie udržateľnejšieho a ekologickejšieho prostredia vo vašom domove, ekologické spojenie 100% ľanu je určite materiálom, do ktorého sa vám oplatí investovať. 100% ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojívá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Ľanové obliečky Oliver sú ušité z prírodného európskeho ľanu s gramážou 265gm2, ktorý je predpraný, certifikovaný, upravený a zjemnený technológiou stonewashed. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti. Počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

Ľanové obliečky Oliver sú na dotyk jemné i keď majú hrubšiu štruktúru. Pôsobia vizuálnym dojmom ľanových obliečok ,,starých mám”.  Dokonalý akcent im dávajú jemné prírodné strapce na vankúši.

Ak si chcete nostalgicky zaspomínať, oprášiť spomienky, otvoriť si rodinný fotooalbum, s láskou si pripomenúť všetky krásne chvíle, tieto ľanové obliečky vám ešte umocnia rodinnú atmosféru. Podporia všetky vaše zmysly, nehovoriac o tom, že vám budú prakticky slúžiť dlhé roky. Och, a tak  krásne voňajú. Nádych prírody, letného vánku, vôňa ľanových kvietkov, toto všetko je vtkávané do pásikavého vzoru.

Zapínanie ľanových obliečok je riešené s drevenými gombíkmi, viete si zvoliť ich typ,  ak by ste si želali, aby ich nebolo vidieť a majú byť skryté, stačí nám to napísať pri objednávke do poznámky.  Rovnako si môžete vybrať dva druhy gombíkov : DREVENÉ, ALEBO KOKOSOVÉ, napíšte nám váš výber rovnako do poznámky pri objednávke.

Posteľné ľanové obliečky si viete zladiť aj s ľanovými plachtami TU

Posteľné obliečky z ľanu si môžete objednať aj v iných farbách a veľkostiach TU ako aj rozmery ľanových obliečok do detských postielok, juniorov.

Počítajte s dobou dodania až 2-3 týždne, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, v závislosti od konkrétneho produktu.

 

Ďalšie informácie

ROZMERY

50x60cm 140x200cm, 50x70cm 140x200cm, 70x90cm 140x200cm

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.