Vyhľadať
Close this search box.

Zelený ľanový top na ramienka

40,00 

Popis

V našej malej rodinnej dielni sa snažíme o to, aby každý kus, ktorý ušijeme bol nielen krásny a praktický, ale aby stelesňoval aj naše presvedčenie o udržateľnosti a zodpovednom prístupe k móde. Upcyklácia je pre nás prirodzenou súčasťou tvorivého procesu a zbytky látok sa stávajú pokladmi. Každý deň v našej dielni vznikajú pri strihaní a šití ľanových výrobkov odstrihy látok. Snažíme sa minimalizovať odpad a zachrániť tieto kúsky materiálu, inak by skončili na skládke. Dávame im nový život premenou na krásne a funkčné výrobky. Každá kombinácia látok je jedinečná a vytvára originálny dizajn, ktorý sa nedá nájsť v žiadnom obchode.

1 na sklade

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od konkrétnej zákazky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150 €
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Zelený ľanový top na ramienka

Kolekcia „ĽANOVÉ PRÍBEHY“ je naším malým príspevkom k udržateľnej móde. Každý kus v tejto kolekcii je ušitý z jedinečného kusu ľanovej látky, ktorá nám ostala z odstrihov.  Zelený ľanový top je navrhnutý tak, aby lichotil rôznym typom postáv a nosil sa pohodlne po celý deň. Dĺžka ramienok sa dá prispôsobiť zaväzovaním na ramenách. Ľan je prirodzene priedušný a chladivý materiál, takže sa v nich budete cítiť príjemne aj v horúcich letných dňoch. Ľanová látka, z ktorej sme top ušili, je už vopred opratá a vyzrážaná, top sa už nebude zrážať ani po niekoľkonásobných praniach.

Upcyklovaný ľanový top nie je len módnym doplnkom, ale aj vyjadrením vášho postoja k životnému prostrediu. Noste ho s hrdosťou a ukážte svetu, že vám záleží na našej planéte a šírte posolstvo udržateľnosti.

Kolekcia „ĽANOVÉ PRÍBEHY“ nie je len o móde samotnej, ale aj o príbehu. Každý kus oblečenia je ušitý s láskou a starostlivosťou z materiálov, ktoré by inak skončili v odpade. Môžete si byť istí, že vlastníte originálny a neopakovateľný kúsok. Naša kolekcia je ušitá z menších kúskov ľanových látok, ktoré by inak boli vyhodené, čím sa minimalizuje odpad a maximalizuje sa využitie dostupných zdrojov. Upcyklované oblečenie nemusí znamenať kompromis v oblasti štýlu a pohodlia. Naše topy sú navrhnuté tak, aby boli  nadčasové, minimalistické, takže ich budete môcť nosiť roky. Je to skvelý spôsob ako vyjadriť svoje ekologické zmýšľanie.

Upcyklácia textilu má aj mnoho ďalších výhod:

  • Znižuje dopad na životné prostredie:  znižuje sa potreba výroby nových textilných materiálov, čím sa šetrí najmä voda a energia.
  • Znižuje množstvo odpadu: Upcyklácia textilu dáva nový život zbytkovým a starým materiálom a tak sa znižuje množstvo odpadu, ktorý končí na skládkach.
  • Podporuje udržateľnosť: Je to jeden zo spôsobov, ako podporovať udržateľnosť v módnom priemysle.
  • Je to kreatívny proces: Upcyklácia textilu je kreatívny proces, ktorý umožňuje dizajnérom a výrobcom vytvárať jedinečné a originálne kúsky oblečenia.

Zelený ľanový top na ramiena je ušitý  vo veľkosti S/M. Či si ho oblečiete k nohaviciam, sukni, ku krátkymi nohaviciam, bude vašim verným spoločníkom aj počas horúcich letných dní. Ramienka majú šírku cca 3 cm a viažu na na mašle, takto si ich dĺžku viete prispôsobiť tak, aby vám top pekne sedel a mohli ste ho s láskou nosiť.

ROZMERY: predný diel dĺžka meraná cez stred 47,5 cm, šírka cez prsia 46 x 2 cm, dĺžka chrba meraná cez stred 40 cm. Pozri celú našu limitovanú upcyklovanú koleciu ,,ĽANOVÉ PRÍBEHY” 

 

Môže sa vám páčiť

Ľanové obliečky

Ponorte sa do mäkkého objatia ľanu

Online konzultácie

Pre našich zákazníkov máme špeciálnu službu - online konzultácie. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako naši zákazníci sa automaticky stáváte členmi vernostného klubu Lanaja. Členovia získajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci majú doručenie ZDARMA pre všetkých objednávkach nad 150 €. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od prijatia objednávky a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Tiež ste si pozreli