Vyhľadať
Close this search box.

Ľanové pyžamo Lanaja

Naša najnovšia kolekcia ľanových pyžám a ľanových županov nám trvala dlhšie než pól roka testovania. Záťažový test županov prebiehal jeden rok, kým kolekcia uzrela svetlo sveta.

Chceli sme, aby ste sa pri nosení cítili sebaisto, nosili ich nielen vtedy, keď idete spať.
Naše ľanové pyžamá šijeme v troch farebných kombináciách, sú šité z rovnakých ľanových látok ako obliečky, ktoré už poznáte a máte radi, nájdete ich na našom

e-shope TU

Ľan je priedušná látka, ktorá je naozaj schopná regulovať vašu telesnú teplotu počas spánku. Oblečte sa do materiálu, ktorý dáva zmysel.

ľanové pyžamo

Ľanové pyžamo ušité z nášho najjemnejšieho ľanu v pudrovo-ružovej farbe je dokonalý spoločník počas spánku a voľných dni. Zvolili sme minimalisticky štýl, veľkorysý strih s dôrazom na udržateľnosť, certifikovaný ľan.  Použité kokosové gombiky sú rovnako  biologicky odbúrateľné.

Pravidelné nosenie a pranie zvyšuje prirodzenú jemnosť a splývavosť ľanu. Košeľa je maximálne pohodlná, nohavice s gumou v páse majú rovný širší strih pre väčšie pohodlie a komfort. Minimalistická klasika z čistého ľanu.

Všetky ľanové látky sú už vopred opraté, preto tvar pyžama po praní sa už nezmení, nezrazí sa vám ani na dĺžku a ani na šírku, záleží nám na tom, aby ste sa v našich výrobkoch cítili čo najlepšie.

ľanové pyžamo

Ľanové pyžamá pôsobia elegantne a štýlovo, zamerali sme sa hlavne na ich bezchybné spracovanie a ušitie z kvalitných ľanových látok, s prvkami všetrannosti, hravosti a štipkou koketnosti.

Ľanové pyžamá sú navrhnuté tak, aby ste aj bez väčšej námahy vyzerali elegantne, či ich budete nosiť spustené, spoľahlivo vám zahrejú v chladných dňoch vaše kríže, alebo uviazené na uzol v skrátenej dĺžke a s vyhrnutými rukávmi, budú vašim verným spoločníkom počas celého roka. Vrchný diel viete v lete využiť aj ako krátku nočnú košielku.

Strih nohavíc s pásom na gumičku je pohodlný, širší a rovný, nebudú vás obmedzovať v pohybe. Ľanové pyžamo je prané, vyzrážané. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠

ľanové pyžamo

Dobrý, regeneračný spánok nám môže pomôcť byť produktívnejšími, posilniť náš imunitný systém a znížiť zdravotné riziká – dokonca nám môže pomôcť schudnúť, lepšie komunikovať a byť kreatívnejšími. Čím lepšie spíme, tým väčšiu šancu máme byť šťastnejšími a zdravšími ľudskými bytosťami. Je to dôležitá súčasť našej celkovej psychickej a fyzickej pohody.

Nedostatok spánku a nespavosť sú vážne problémy, ktoré ovplyvňujú rôznych ľudí, rôznymi spôsobmi. To, čo funguje pre jedného človeka, nemusí fungovať pre druhého a nie je to niečo, čo by sme my, ani ktokoľvek iný mali brať na ľahkú váhu. Existuje toľko mentálnych aspektov, ktoré môžu ovplyvniť vašu rutinu pred spaním, niekedy je zlý spánok naozaj všetko v našej hlave. Naše duševné stavy sú kľúčovým faktorom pri príprave na pokojnú noc. Ak ste niekedy skúšali ísť spať nahnevaní alebo rozrušení, viete, o čom hovoríme. Preto je potrebné, aby sme urobili malé krôčky, ktoré môžeme urobiť, aby sme sa uviedli do správnej nálady. Nosenie najpohodlnejšieho nočného prádla a pyžama je jedným z nich. A keďže jedným z najjednoduchších spôsobov, ako udržať svoje telo a myseľ v neustálom komforte, je nosiť oblečenie špeciálne navrhnuté tak, aby vás udržalo v pohodlí celú noc, možno budete chcieť vkĺznuť do niečoho z našej ľanovej kolekcie, možno máte svoje vlastné overené rituály, ktoré vám pomáhajú vychutnať si plnohodnotný spánok.

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.