Vyhľadať
Close this search box.

Ľanové prestieranie s volánom

12,50 

Popis

Prestieranie je dôležitou súčasťou každého stolovania. Okrem svojej funkcionality vytvára aj atmosféru a dodáva jedinečný dotyk. Naše ľanové prestieranie s volánom je špeciálne navrhnuté s ohľadom na vaše potreby a životný štýl. Ušité z predpraného a mäkčeného 100% ľanu, prináša do vašej domácnosti prírodnú krásu a eleganciu.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanové prestieranie s volánom

Prestieranie je dôležitou súčasťou každého stolovania. Okrem svojej funkcionality vytvára aj atmosféru a dodáva jedinečný dotyk do každej miestnosti. Naše ľanové prestieranie s volánom je špeciálne navrhnuté s ohľadom na vaše potreby a životný štýl. Ušité z predpraného a mäkčeného 100% ľanu, prináša do vašej domácnosti prírodnú krásu a eleganciu.

Ak ste zastáncom ,,slow living,, filozofie, naše prestieranie je pre vás tou pravou voľbou. Jeho prirodzený vzhľad a kvalitné spracovanie sa dokonale hodí do životného štýlu, ktorý sa zameriava na jednoduchosť, kvalitu a udržateľnosť. Prestieranie sa dá použiť a prestrieť váš stôl na viac spôsobov, ako len klasicky pod tanier s volánom navrchu. Môžete ho nechať previsnúť cez okraj stola, čím vytvoríte efektný a neobvyklý detail, alebo ho umiestniť cez tanier a nechať jeho volánovú časť visieť nad okrajom. Pridáva to do vašich stolovacích rituálov ešte viac štýlu a osobného dotyku.

Ľan je materiálom, ktorý prináša nielen estetické kvality, ale aj praktické výhody. Jeho prirodzená schopnosť absorbovať vlhkosť a odolnosť voči škvrnám robí z našich prestieraní ideálnu voľbu pre každodenné používanie. Časom získava ľan na kráse a mäkší, čím sa stáva ešte príjemnejším na dotyk.

Ľan je predpraný na 40.st. preto už netreba počítať s jeho zrážanlivosťou. Dovoľte ľanu krčiť sa, je to jeho prirodzená vlastnosť, ak ste predsa len veľkí kámoši so žehličkou a žehlíte všetko čo vám príde pod ruky odporúčam ľan žehliť vlhký, alebo jemne nakropený.

Ak hľadáte vytvorenie udržateľnejšieho a ekologickejšieho prostredia vo vašom domove, ekologické spojenie 100% ľanu je určite materiálom, do ktorého sa vám oplatí investovať. 100% ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojivá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Ako bonus vám prídu všetky výrobky krásne zabalené a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšlaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička.

K ľanovému prestieraniu si viete krásne zladiť stredovú štólu TU

ROZMERY: cca 42×38 cm

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru v závislosti od konkrétneho produktu.

Ďalšie informácie

FARBA

BÉŽOVÁ, BIELA

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.