Vyhľadať
Close this search box.

Ľanový obrus MAXI VEĽKOSŤ

73,00 115,00 

Popis

Vitajte vo svete ľanu, kde každý kúsok rozpráva príbeh o udržateľnosti, elegancii a ohľaduplnosti voči prírode. Ľanový obrus, ušitý z predpraného a mäkčeného 100% ľanu, je zárukou nielen kvality, ale aj jedinečného štýlu vo vašom domove.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanový obrus MAXI VEĽKOSŤ

 

Predpranie ľanu na 40 stupňov je dôležitým prvkom, ktorý zabezpečuje, že váš ľanový obrus ostane bez zrážania a zachová si svoju krásu aj po mnohých praniach. Prirodzené zvrásnenie ľanu je jeho charakteristickou vlastnosťou, ktorá mu dodáva osobitý a autentický vzhľad. Dovoľte ľanu krčiť sa, je to jeho prirodzená vlastnosť. Ak ste predsa len veľkí kámoši so žehličkou a žehlíte všetko čo vám príde pod ruky, odporúčame ľan žehliť vlhký, alebo jemne nakropený.

Ak hľadáte vytvorenie udržateľnejšieho a ekologickejšieho prostredia vo vašom domove, ekologické spojenie 100% ľanu je určite materiálom, do ktorého sa vám oplatí investovať. 100% ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojivá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Ľanový obrus v maxi veľkosti je ľahko kombinovateľný s ďalšími ľanovými doplnkami :  ľanové obrúsky, ľanové prestieranie, vrecúška na chlebík z ľanového plátna, ľanové obaly na príbor. Veľmi radi vám pri vašom výbere poradíme, ak by ste mali záujem o iný rozmer, napíšte nám. Môžete využiť aj naše online konzultácie.

FARBY: Pri objednávke stačí do poznámky uviesť preferovanú farbu obrusu podľa priloženého vzorkovníka. Ak máte špeciálne požiadavky, neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vybrať ten správny kúsok, ktorý dokonale zapadne do vášho domova.

Foto: lekárka a foodblogerka Ela Krídlová, jej inšpiratívne recepty môžete nájsť na jej blogu ZO SRDCA DO HRNCA a v televíznej relácii na RTVS spoločne s Kamilou Magálovou TAJOMSTVO MOJEJ KUCHYNE

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru v závislosti od konkrétneho produktu.

Ďalšie informácie

VEĽKOSTI

priemer 160cm okrúhly, priemer 180cm okrúhy, priemer 200cm okrúhly, priemer 240 cm okrúhly, 180x180cm, 200x200cm, 235x235cm, 180x240cm, 180x280cm, 200x300cm

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.