Vyhľadať
Close this search box.

Ľanový obrus s volánom

70,00 110,00 

Popis

Vitajte v našej romantickej kolekcii. Ľanové obrusy s volánmi prinesú do vášho domova dotyk elegancie, romantiky a štýlu. Ich romantický a hravý vzhľad vytvára atmosféru plnú pôvabu, či už pri každodennom stolovaní, alebo pri špeciálnych príležitostiach. Každý detail je vyhotovený s najväčšou precíznosťou, aby sme vám mohli ponúknuť výrobok, ktorý spĺňa najvyššie štandardy kvality.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanový obrus s volánom

Ľanový obrus s volánom je ušitý zo 100%.  Ak sa vám páči a žijete svôj  ,,slow living,, štýl, je to pre vás tá pravá dekorácia do vašich príbytkov. Po celom obvode je našitý nazberkaný volán. Vieme ho ušiť aj v iných farbách a veľkostiach,  farbu si viete vybrať z nášho vzorkovníka . Odporúčame to v takomto príprade odkonzultovať s nami, preto nám napíšte, radi vám poradíme. Obrusy a ich veľkosti, ktoré nájdete v rolovacej lište sú merané s volánmi. Poskytujeme aj online konzultácie, je to skvelý spôsob, ako si vysvetliť všetky možnosti.

Ľan je predpraný na 40.st. preto už netreba počítať s jeho zrážanlivosťou. Dovoľte ľanu krčiť sa, je to jeho prirodzená vlastnosť, ak ste predsa len veľkí kámoši so žehličkou a žehlíte všetko čo vám príde pod ruky odporúčam ľan žehliť vlhký, alebo jemne nakropený.

K ľanovému obrusu viete krásne zladiť, či už ľanové prestieranie, ľanové košíky, vrecúška na chlebík z ľanového plátna, ľanové obaly na príbor… Veľmi rada vám pri vašom výbere poradím, ak by ste mali záujem o iný rozmer, kontaktujte ma prosím na e-mail, alebo telefonicky.

Či sa už rozhodnete pre ľanové utierky na chlebík, alebo ľanové vrecúška, bude to správna voľba nie len pre vaše zdravie, ale pomôžete chrániť naše životné prostredie, ďakujeme vám, že nám pomáhate šíriť myšlienku o potrebe recyklovať a spoločne vymieňame tisícky umelých sáčkov za ľanové vrecká ♥

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru v závislosti od konkrétneho produktu.

Viac o nás, o Lanaja, z každodenného života v našom ateliéri, hodnotenia spokojných zákazníkov, si môžete pozrieť  aj na našich sociálnych sieťach Lanaja na Instagrame a Lanaja na Facebook-u

Ďalšie informácie

Veľkosť

120×140 cm, 160×160 cm štvorec, 140×140 cm štvorec, 140×140 cm okrúhly, 160×160 cm okrúhly, 140×200 cm, 160×240 cm

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.