Vyhľadať
Close this search box.

Nákupné ľanové vrecká

7,00 9,00 

Popis

Vstúpte do sveta udržateľného nakupovania s našimi nákupnými ľanovými vreckami, ktoré sú nielen praktické a odolné, ale aj ohľaduplné k životnému prostrediu. Naša misia je ponúknuť vám alternatívu k bežným plastovým vreckám, ktoré často končia na skládkach.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Nákupné ľanové vrecká

 

Naše nákupné ľanové vrecká sú ušité zo 100% predpraného ľanu, sú pevné, odolné a pritom ostávajú stále neuveriteľne ľahké. S našimi vreckami nebudete mať problémy naložiť aj väčšie množstvo ovocia a zeleniny. Testovali sme ich a s úspechom vydržali naložené s 3 kg jabĺk! (testované pri rozmeroch 37x36cm)

Priateľské k našej planéte

Okrem svojej praktickosti sú naše vrecká priateľské k životnému prostrediu. Ľan je jedným z najekologickejších materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe tašiek. Je biologicky odbúrateľný a šetrí prírodné zdroje.

Nákupné vrecká majú aj praktické detaily, ktoré vám uľahčia nákup. Každé vrecko má na svojej vnútornej strane pevné uško na zavesenie, takže si môžete svoj nákup pohodlne zavesiť na nákupný vozík a a uvoľniť tak priestor pre ďalší nákup.

Opakovateľne použiteľné s jednoduchou starostlivosťou

Ľan je pred šitím predpraný a k vám príde čistý výrobok. A aby sme vám priniesli čo najkvalitnejší produkt, každé vrecko je po ušití dôkladne žehlené pri najvyššej teplote, čo zaručí jeho hygienu a pripravenosť na okamžité použitie.

Udržateľnosť

Podporte udržateľné a ekologické riešenia pre váš každodenný nákup. Sme presvedčení, že vám naše nákupné vrecká nielen ušetria peniaze v dlhodobom horizonte, ale tiež prinesú pocit pohodlia a istoty, že robíte správnu vec. Objednajte si to svoje vrecko ešte dnes a buďte súčasťou pozitívnej zmeny!

Sme hrdí na to, že prinášame ekologické riešenie pre každodenné nakupovanie, ktoré nie len šetrí životné prostredie, ale aj prináša vám, našim zákazníkom, praktické a spoľahlivé riešenie.

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru, v závislosti od konkrétneho produktu.

 

Ďalšie informácie

Farba

MINT ZELENÁ, BÉŽOVÁ

Rozmery

37×36, 30×30

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.