Vyhľadať
Close this search box.

Ľanová štóla s volánom

38,00 52,00 

Popis

Ľanová štóla s volánom predstavuje dokonalú kombináciu elegancie, funkčnosti a ohľaduplnosti voči životnému prostrediu. Ušitá z predpraného mäkčeného 100% ľanu je nielen dekoratívnym prvkom vášho domova, ale aj praktickým doplnkom.

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Ľanová štóla s volánom

Ľanová štóla s volánom predstavuje dokonalú kombináciu elegancie, funkčnosti a ohľaduplnosti voči životnému prostrediu. Ušitá z predpraného mäkčeného 100% ľanu je nielen dekoratívnym prvkom vášho domova, ale aj praktickým doplnkom.

Ľan je známy svojou schopnosťou zjemňovať sa s každým praním a bez starostí sa môžete tešiť z jeho prirodzenej krčivosti, ktorá dodáva štóle autentický rustikálny vzhľad. Ak ste milovníkom pomalého života a dbáte na udržateľnosť, ľanová štóla je pre vás tou správnou voľbou.

Pri výbere ľanových produktov môžete mať istotu, že investujete do udržateľného a ekologického materiálu. Kombinovať ľanovú štólu môžete s ďalšími ľanovými doplnkami, ako sú prestierania, košíky, vrecúška na chlieb, obaly na príbor či zásterky. Ak budete mať akékoľvek špeciálne požiadavky týkajúce sa veľkosti alebo dizajnu, neváhajte nám napísať, alebo využiť naše online konzultácie.

Ako bonus vám prídu všetky výrobky krásne zabalené a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšľaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička.

Počítajte s dobou dodania 5-15 pracovných dní, pokiaľ nemáme výrobok ušitý skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru v závislosti od konkrétneho produktu.

Ďalšie informácie

ROZMERY

160×45, 200×45, 250×45

FARBA

BÉŽOVÁ, BIELA

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.