Vyhľadať
Close this search box.

Vrecúška na bylinky a sypaný čaj

7,50 

Popis

Vrecúška z ručne tkaného ľanu predstavujú ideálne riešenie na uskladnenie rôznych surovín vo vašej kuchyni. S ich pomocou môžete uchovávať voňavé bylinky, suché huby, orechy, cesnak, cibuľu, sypaný čaj a dokonca aj pečivo.
Ľanová látka, z ktorej sú vrecúška vyrobené, umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo je kľúčové pre zachovanie čerstvosti uložených surovín.

Dostupné na objednávku

certifikát oeko tex standard

Šijeme z certifikovaných ľanových látok

Slovenský výrobok Lanaja ušitý vo Veľkom Krtíši

Ušité na Slovensku

Výrobky na objednávku ušijeme do 5-15 prac. dní v závislosti od danej objednávky
Poštovné ZDARMA pri nákupe nad 150€
Udržateľné, lokálne, ekologické, nadčasové

Popis

Vrecúška na bylinky a sypaný čaj

Vrecúška z ručne tkaného ľanu sú ideálne na uskladnenie voňavých byliniek, sušených húb, orechov, cesnaku, cibule,sypaného čaju, nielen pečiva. Ľanová tkanina prepúšťa vzduch, je to 100% prírodný a nefarbený materiál, bylinky si v ňom zachovávajú svoju charakteristickú vôňu, nedusia sa v ňom a neplesnivejú. K tomu všetkému slúžia po uskladnení v takom vrecúšku ako domáci ekologický osviežovač vzduchu, vrele odporúčam, krásne prevoňajú miestnosť. Ich vôňa odpudzuje hmyz, mole, záleží už len na vás, čím si vrecúško naplníte. Názov byliniek je vyšitý strojom, písmenká majú výšku 2 cm. Menovku na vrecúšku si môžete vybrať sami, dá sa vyšiť na vrecúško akýkoľvek názov, stačí  do poznámky pri objednávke napísať vaše názvy byliniek.

Vrecúška z ručne tkaného ľanu predstavujú ideálne riešenie na uskladnenie rôznych surovín vo vašej kuchyni. S ich pomocou môžete uchovávať voňavé bylinky, suché huby, orechy, cesnak, cibuľu, sypaný čaj a dokonca aj pečivo.
Ľanová tkanina, z ktorej sú vrecúška vyrobené, umožňuje cirkuláciu vzduchu, čo je kľúčové pre zachovanie čerstvosti uložených surovín. Navyše, je to 100% prírodný a nefarbený materiál, ktorý zabezpečuje, že vaše bylinky si zachovajú svoju charakteristickú vôňu a neplesnivejú. Okrem toho, že sú vrecúška praktické pre uloženie surovín, môžu slúžiť aj ako domáci ekologický osviežovač vzduchu. Vďaka vôni bylín, ktoré v nich uskladňujete, dokážu krásne prevoňať miestnosť. Ich prírodná vôňa nie len osvieži interiér, ale aj odstraňuje nežiadúci hmyz, napr. mole, komáre. Zároveň je na vás, čím si vrecúško naplníte, či už zvolíte aromatické bylinky, či iné suroviny.

Na každom vrecúšku je vyšitý názov byliniek strojovo, písmenká majú výšku 2 cm, takže sú ľahko čitateľné a esteticky príjemné. Má tiež bavlnený špagátik na zaťahovanie, ktorý zabezpečuje bezpečné uzatvorenie obsahu vrecúška. Navyše, nesmie chýbať uško na zavesenie vrecúška, čo umožňuje pohodlné uloženie v kuchyni. Jedinečné vrecúška z ručne tkaného ľanu poskytujú nie len  esteticky príjemné riešenie pre uskladnenie surovín vo vašej kuchyni, ale aj prispievajú k ekologickému a udržateľnému spôsobu života. Ich viacnásobné použitie a prirodzené vlastnosti  z nich robia nenahraditeľný doplnok pre každú domácnosť. Doprajte si túto praktickú a zároveň štýlovú pomôcku, ktorá vám uľahčí organizáciu kuchyne a prinesie do vášho domova príjemnú atmosféru.

Vrecúško má  bavlnený špagátik na zaťahovanie a samozrejme nesmie chýbať uško na zavesenie vrecúška.

Veľkosť: 20×15 cm

Viac o nás, o Lanaja, z každodenného života v našom ateliéri, hodnotenia spokojných zákazníkov, si môžete pozrieť  aj na našich sociálnych sieťach Lanaja na Instagrame a Lanaja na Facebook-u

Počítajte s dobou dodania 2-3 týždne, pokiaľ nemáme výrobok ušitý a skladom, ručná práca si vyžaduje náš čas. Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv aj na mieru, v závislosti od konkrétneho produktu.

Môže sa Vám páčiť

Ľanové obliečky

ponorte sa do mäkkého objatia ľanu.

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja. Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom. Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Zákazníci si tiež pozreli

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.