Vyhľadať
Close this search box.

Vitajte vo svete pohody a komfortu, kde sa sny stávajú skutočnosťou.

ľanová plachta

Vitajte v našom ateliéri Lanaja, kde pre vás s láskou šijeme ľanové výrobky ako aj ľanové napínacie plachty. Každý kúsok látky, ktorý použijeme, je vyberaný starostlivo, s láskou spracovaný, aby sme vám priniesli iba to najlepšie.

Naše ľanové plachty sú šité s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou na každý detail, každý šev je dôkladne premyslený, každý roh je zladený s presnosťou, aby vaša ľanová bielizeň nielen dokonale vyzerala, ale bola funkčná a dlho vám slúžila.

Čo robí naše ľanové plachty jedinečnými? Naša schopnosť, prispôsobiť ich vašim potrebám a rozmerom matracov. Dáva vám to pocit istoty a komfortu počas spánku.

Naše ľanové plachty sú nielen o pohodlí a praktickosti, sú aj o štýle a elegancii. Ľanová látka má prirodzený prírodný vzhľad, ktorý pridá do vášho interiéru šarm a kúzlo prírody. Sú dostupné v rôznych odtieňoch, od prírodných neutrálnych farieb po živé a bohaté-sýte farby a vy si môžete vybrať takú ľanovú plachtu, ktorá najlepšie zapadne do vášho štýlu a vašej nálady.

Náš ľan je utkaný a spracovaný v Európe, pochádza z Pobaltských krajín, ktoré sú celosvetovo známe pestovaním, spracovaním a výrobou kvalitného ľanu.

ľanové obliečky

 

 

…a kým si budete rozprestierať našu ľanovú plachtu, budete sa cítiť ako kráľ a kráľovná na vlastnej lodi. A čo viac, naša ľanová plachta sa časom zjemní a získa ten nezameniteľný vintage look, ktorý si zamilujete.
Sú tak jedinečné ako vy sami.

ľanové plachty
ľanová plachta

 

 

Sme tu pre vás, aby sme vašu posteľ pretvorili na miesto, kde snívať nie je len o spánku, ale aj o zdraví, pohodlí, štýle.

 

 

ľanové obliečky

 

 

Starostlivo a s láskou vám ich ušijeme na mieru a velkosť vášho matraca.

 

 

 

O našich ľanových plachtách, ich odporúčanej veľkosti so šitím na mieru a ich benefitoch si môžete prečitať v našom článku ĽANOVÉ PLACHTY A ICH VÝHODY PRE ZDRAVÝ A PLNOHODNOTNÝ SPÁNOK

lanova plachta

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.