Vyhľadať
Close this search box.

Určite ste už veľakrát počuli o turbane na vlasy, ktorý je skvelým pomocníkom pri sušení vlasov. Ale, čo keby som vám povedala, že náš ľanový vaflový turban na vlasy je oveľa viac, než len obyčajný uterák?

V našej dielni Lanaja šijeme vaflové turbany na vlasy, ktoré poskytujú vašim vlasom jedinečnú starostlivosť a ochranu, ktorú si zaslúžia.
 

Ľanový vaflový turban navyše ponúka mnoho výhod, ktoré vás určite zaujmú. Jeho jedinečný tvar vám umožní jednoduché a pohodlné zavinutie vlasov bez zbytočných komplikácií. Okrem toho je vhodný pre všetky typy vlasov, či už sú krátke, dlhé, rovné alebo kučeravé.

Poznáte ten pocit pocit po umytí vlasov? Keď sa vám ich nepodarí dosušiť do sucha a stále vám z nich tečú kvapky vody? A to ešte nie je všetko – kade-tade sa vám zachytávajú, lepia sa a stávajú sa z nich mokré nerozčesateľné pramienky, ktoré vyzerali  pekne len na modelke z obalu šampónu.

Nezúfajte, máme pre vás riešenie. Takže, nech už máte akýkoľvek typ vlasov, či si kupujete šampón v obchode, alebo ste zástancom prírodnej kozmetiky, radi si vyrábate doma prírodné masky napr.  z avokáda?  Ľanový vaflový turban na vlasy od Lanaja je pre vás praktickým riešením a stane sa vašim verným kamarátom. 

Občas býva zabalenie vlasov do klasického uteráka zložité, uterák sa šmýka a nedrží, s ľanovými turbanmi je problém rýchlo vyriešený. Nie je nič jednoduchšie a pohodlnejšie na sušenie vlasov  ako ľanový uterák- turban na vlasy. Pomocou neho si môžete vlasy vysušiť bezpečne, bez zbytočného trenia a poškodenia. Praktické pútko s elastickou gumičkou  a gombíkom pomáhajú zaistiť turban, aby držal pevne a nepadal z hlavy. Ľanové turbany sú tvarované, mäkké, savé a rýchlo schnú.

Môžete ich využiť nielen po umytí vlasov, ale aj na vlasové zábaly,  pri kozmetických procedúrach napr. pleťových maskách, pri líčení, na dovolenke, pri bazéne, na pláži ako ochranu pred slnečnými lúčmi.

V našej dielni šijeme ľanové uteráky a osušky väčšinou  zo zmesi ľanu a bavlny, aby sme dosiahli maximálnu úroveň trvanlivosti, savosti a jemnosti. Viete si skombinovať s ľanovými županmi TU, ľanovými osuškami, uterákmi, alebo žinkami TU.  Naše výrobkmi vám prídu zabalené v darčekovej krabičke, ako všetky výrobky od nás.

 

Ak hľadáte niečo, čo je nielen kvalitné a funkčné, ale aj etické a udržateľné, náš ľanový vaflový turban na vlasy je pre vás tou správnou voľbou.  Vaše vlasy vám za to určite poďakujú. Sme hrdí na to, že sme sa rozhodli vyrábať naše produkty tak, aby boli nielen kvalitné, ale aj priateľské k životnému prostrediu. Preto používame len najlepšie materiály, certifikované a odskúšané látky,  ktoré zaručia, že vám bude náš ľanový vaflový turban dlho slúžiť k spokojnosti a to bez toho, aby poškodzoval a zaťažoval našu prírodu a životné prostredie.

S radosťou a úsmevom, Betka a tím Lanaja! 

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.