Vyhľadať
Close this search box.

Vychutnajte si letné noci v pohodlí a štýle

ľanové pyžamo

Príroda sa stala našou múzou, keď sme sa rozhodli použiť ľan – prírodný materiál, ktorý ožíva s každým dychom vetra. Jeho vlákna si v sebe nesú históriu zeme, starostlivosť o životné prostredie a túžbu po udržateľnosti. A tak sme s hrdosťou v našom ateliéri ušili naše ľanové pyžamá, ktoré sú zhmotnením tejto lásky k prírode.  Kým sme sa dostali do finále, prešlo veľa času a testovania. V našom ateliéri Lanaja sme ušili ľanové pyžamá v krátkej verzii, čarovné odevy pre letné teplé mesiace. S krátkymi rukávmi a krátkymi nohavicami vytvárajú oázu osviežujúcej pohody, ktorá vás pohltí a obklopí vás prírodnou vôňou.

V našom srdci pulzuje sila udržateľnosti a etiky. S každým švíkom, ktorý spojíme, s každým detailom, ktorý ušijeme sa zrodí jedinečný kúsok, ktorý si zaslúži byť svedomito nosený. Venujeme sa s vášňou remeslu, ktoré zdôrazňuje krásu ľanu a zároveň ctí životné prostredie.

Zakrátko tu bude leto a so slnečnými lúčmi prichádza aj teplé počasie, ktoré nám všetkým prináša veľa energie. Naše ľanové pyžamo Elizabeth je ušité z európskeho certifikovaného ľanu z Čiech a Litvy, je jemné na dotyk a pohodlné na nosenie. Jeho prirodzená schopnosť regulovať teplotu tela a odvádzať vlhkosť vám umožní spať pokojne a pohodlne po celú noc. Cítite, ako sa jemný ľan opiera o vašu pokožku a vytvára príjemný chladivý pocit. Jeho hebkosť a strih vám poskytuje absolútny komfort a slobodu pohybu.

V bielom odtieni ľanu sa skrýva jemná elegancia a čistota, odráža sviežosť nových začiatkov. Sú to pyžamá pre tých, ktorí hľadajú krásu v jednoduchosti a sú si vedomí, že skutočná elegancia sa skrýva v najmenších detailoch. Naše pyžamá sú ako príbehy s melódiou ticha, ktorá vás zahalí do nehy a pohodlia.

Pozvite do svojho života túto jemnosť a nechajte sa unášať prúdom svojich snov. V našom ľanovom pyžame v prašnej ružovej farbe sa cítite ako princezná, ktorá sa prebúdza do svojho vlastného rozprávkového sveta. V jemnej ružovej farbe sa skrýva príbeh nekonečnej nehy, je to farba snov a romantiky.

Jednoduchý a minimalistický dizajn je skvelý na každú príležitosť – či už sa chystáte na spánok alebo na oddych v pohodlí vášho domova. Vaše rozhodnutie nosiť udržateľné prírodné materiály je nielen módnym vyhlásením, ale aj výrazom vašej sily a vášne pre život.

Vstúpte do sveta našich letných ľanových pyžám a nechajte sa unášať prírodnými materiálmi. 

Nosíte so sebou príbeh – príbeh lásky k prírode, sny o lepšom svete, ktorý sa prejavuje vo vašom každodennom živote. Ste súčasťou tejto vzácnej cesty, ktorá smeruje k udržateľnosti a ochrane nášej planéty.

 

Vstúpte do ríše elegancie a jemnosti s našimi ľanovými pyžamami v jemnej mint zelenej farbe.  Sú to pyžamá, ktoré vyjadrujú harmóniu, zároveň však oplývajú energiou, ktorá sa zrkadlí vo vašom vnútri. Každý jeden švík sme ušili so zameraním sa na detaily a precíznosť, aby ste sa cítili jedinečne a kráčali svetom so sebadôverou a gráciou. Mint zelená farba ľanu je ako nežný vánok vo voňavom lese, ktorá vás sprevádza na vašej ceste k relaxácii. V našich ľanových pyžamách si môžete oddýchnuť od každodenných starostí a zamerať sa na tie najdôležitejšie veci – na samých seba a svoj vnútorný pokoj.

Keď sme v našom ateliéri Abreadbag začali tvoriť a šiť tieto letné pyžamá, vedeli sme, že naša tvorivosť musí ísť ruka v ruke s etickým a udržateľným prístupom. Preto sme si zvolili cestu spojenia s prírodou, ktorá nám umožňuje vyjadriť sa prostredníctvom jedinečných kúskov oblečenia.  Zvolený strih a každý detail je vytvorený s ohľadom na udržateľnosť, aby sme vám mohli ponúknuť niečo výnimočné, čo môžete nosiť so štýlom a svedomím.

 

Uvoľnite sa a doprajte si chvíľu len pre seba. Noste naše ľanové pyžamá s hrdosťou, pretože každá ich časť je vytvorená so srdcom. V okrovej farbe ľanu sa skrýva príbeh prírody, múdrosti a harmónie. Je to farba zemských tónov, ktorá vás zvádza k objavovaniu vnútorného pokoja a vyváženosti. Je to odtieň, ktorý nás spája so zemou, jej teplom a vitalitou. Pozvite do svojho života túto zemitú eleganciu a nechajte sa vtiahnuť do prírodného tanca farieb a tvarov.

V našich ľanových pyžamách v okrovej farbe sa spojí krása prírody a vaša vlastná vnútorná harmónia. Tieto pyžamá sú stvorené, aby vám pripomenuli spojenie s prírodou a aby vás povzbudili, aby ste sa venovali sami sebe.

Bledomodrá farba ľanového pyžama prináša pokoj a nekonečný priestor pre vaše myšlienky a fantáziu. Je to farba ticha, ktorá vás zvádza k objavovaniu vnútorného pokoja a bezstarostnosti.Na fotkách má naša modelka Eli oblečené ľanové pyžamo v bledomodrej farbe v predĺženej verzii košele. Veľkosť ľanových pyžamiek je UNI S-M, vieme Vám z nich ušiť aj väčšiu veľkosť, napíšte nám vaše miery: Obvod cez prsia, obvod pásu a obvod bokov, výšku vašej postavy, tu potom prispôsobujeme aj predný a zadný sed nohavíc, predsalen ľan nie je elastický materiál a nám záleží na tom, aby ste sa v našich pyžamkách cítili pohodlne a my Vám ich ušijeme na vaše osobné miery, takto sa nám to osvedčilo. Cena pyžamka sa podľa mier potom upraví.  Pre porovnanie strihu si môžete ľanovú košeľu v skrátenej dĺžke pozrieť TU

Tieto ľanové pyžamá sú ako prechádzka v daždi – každá kvapka je jedinečná. Vo svetlošedej  farbe ľanu môžete nájsť rovnováhu medzi svetlom a tieňom, medzi poznaním a tajomstvom.  Svetlošedá farba vás obklopí jemnou náručou a vykúzli úsmev na vašej tvári. Je to farba, ktorá vyjadruje  vnútornú silu,  spôsob, ako si oddýchnuť od uponáhľaného sveta a nájsť v sebe vnútorný pokoj. Sú to pyžamá pre ženy, ktoré veria v eleganciu a hodnotu jemnosti. V týchto pyžamách môžete nájsť svoje vnútorné ja a vyjadriť ho svetu bez slov.

Keď sme sa pustili do tvorby týchto letných pyžám, vedeli sme, že chceme vytvoriť  niečo, čo je nielen krásne, ale aj udržateľné, a to sa  stalo od začiatku naším poslaním. Preto sme si opäť vybrali ľanový materiál – dar prírody, ktorý sa rodí s rešpektom k našej planéte. Jeho prirodzená krása a jedinečná schopnosť dýchať sú takmer zázrakom, ktorý sme sa rozhodli sprístupniť aj vám. Ľan prirodzene dýcha, má duté vlákna a svojou termoregulačnou schopnosť vás v horúčavách príjemne schladí a v chladnom poćasí zahreje. Je výnimočný aj preto, že je antialergický, nepriťahuje prach a nezadržiava baktérie. 

Zatvorte si oči a predstavte si závan letného vánku, dotyk slnka na vašej pokožke a príjemnú chladivosť ľanu. Naše nové letné ľanové pyžamá Elizabeth sú vytvorené s jediným cieľom – priniesť vám to neopísateľné pohodlie a slobodu v najkvalitnejšom a udržateľnom prevedení.

Vo svete, kde sa módne trendy menia rýchlosťou blesku, si uvedomujeme, že trvácnosť, je kľúčom k udržateľnosti. Každý ľanový kúsok od Lanaja je výsledkom starostlivého remeselného prístupu, ktorý si vyžaduje čas a trpezlivosť. Pre našu malú rodinnú značku sme si vybrali slow fashion a slow living, cestu, ktorá mení nielen náš svet.

Investovaním do našich ľanových výrobkov podporujete malú rodinnú slovenskú značku, ktorá sa s láskou a oddanosťou venuje vytváraniu výrobkov s vysokou kvalitou. Vaša podpora nám umožňuje pokračovať v našej vášni a tvorbe jedinečných kúskov pre vás.

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.