Vyhľadať
Close this search box.

V nežnom objatí slnečných lúčov

Žlté ľanové obliečky Katarína

Jarné slnko nám rozjasňuje krajinu svojím teplým svetlom. Toto teplo a slnečné lúče sú zachytené v žltých ľanových obliečkach Katarína, ušitých s láskou a zručnosťou, priamo v našej dielni v Lanaja.

Žltá farba ľanu je ako slnečný lúč, je to farba radosti, energie a nového začiatku. Ľanová látka je jemná, no zároveň pevná, s prírodnou štruktúrou.Vzor ľanových obliečok je minilistický, jednoduchý a nesie v sebe príbeh života. 

Ľanová látka je vyrobená z čistého certifikovaného ľanu, pestovaného na Pobaltí, bez použitia chemických látok a s ohľadom na životné prostredie. Je to prejav zodpovedného prístupu k prírode a udržateľného životného štýlu.

Tieto žlté ľanové obliečky Katarína sú viac ako len kus látky, spájajú tradíciu s moderným svetom a ekologickou zodpovednosťou. Svojou zručnosťou a láskou k svojej práci dávame týmto obliečkam dušu a charakter.
Keď sa dotknete žltých ľanových obliečok, cítite teplo slnka, vôňu prírody a túžbu žiť s ňou v harmónii. Sú to obliečky, ktoré prinášajú do vášho domova kúsok prírody a pozitívnej energie.

Prečo si vybrať ľanové obliečky ušité na mieru v lokálnej slovenskej dielni ?

1. Kvalita a tradícia:
Naša dielňa a značka Lanaja sa zameriava na kvalitné a tradičné remeselné spracovanie, ktoré sa u nás prenáša z generácie na generáciu. Posteľné obliečky ušité na mieru sú ušité s dôrazom na detaily, s použitím kvalitných materiálov a techník, čo zaručuje ich dlhú životnosť a vysokú kvalitu.

2. Jedinečný dizajn:
Minimalistické a originálne dizajny, ktoré sú inšpirované kultúrou, prírodou a tradíciami. Ľanové obliečky ušité na mieru môžu byť tak unikátne a špeciálne, že bude mať originálny kúsok, ktorý nezoženie v bežných obchodoch.
Sú to často limitované edície, alebo dokonca len pár jedinečných kúskov.

 

3. Individuálny prístup:
Osobný prístup a možnosť spolupracovať na vytvorení obliečok presne podľa vašich predstáv. Spoločne preberieme všetky vaše požiadavky, výber materiálu, gramáže, farieb, rozmerov.

4. Udržateľnosť:
Ľan je prírodný materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Výberom ľanových obliečok ušitých na mieru u lokálnej značky, dizajnéra prispievate k udržateľnému spôsobu nakupovania a znižujete svoju ekologickú stopu.

5. Lokálna podpora:
Podporou a kúpou lokálnych slovenských výrobkov prispievame k ekonomicky udržateľnému rozvoju komunity. Podporou miestnych remeselníkov a dizajnérov sa podieľame aj na udržaní tradičných remeselných zručností a kultúrnych hodnôt.
Týmto spôsobom môžeme podporovať a šíriť domáci dizajn .

 

Ľanové obliečky ušité s láskou a starostlivosťou vytvárajú a násobia harmóniu medzi človekom a prírodou. Náš jednoduchý dizajn ľanových obliečok zdôrazňuje prirodzenú krásu ľanu. Drobné prešívané a štepované detaily dokresľujú ručnú prácu a remeselný prístup. Ich jedinečná štruktúra dáva jasne najavo, že sú živé, áno, majú svoj vlastný príbeh.

Ľanové obliečky su symbolom udržateľného životného štýlu. Ich výroba je prepojená s tradíciou a uctievaním prírody, čo dáva obliečkam čarovnú energiu.

Dotyk ľanových obliečok je ako dotyk prírody samotnej. Sú zároveň jemné a silné, odrážajúc duševnú silu človeka, ktorý si ich vybral. Sú svedkom harmónie medzi človekom a prírodou, nesú v sebe príbeh lásky k prírode a túžbu po domove.

Verime, že tieto ľanové obliečky vám presne tento pocit prinesú už len pri samotnom otváraní balíčka.
Ďakujeme vám z celého srdca za všetky vaše objednávky, že sa na nás aj po rokoch opäť s dôverou obraciate, je to pre nás ten najlepší a najkrajší pocit a zároveň najväčšia odmena.

Ako malá rodinná značka si veľmi vážime našich zákazníkov. Preto sa snažíme ponúkať nielen kvalitné výrobky, ale aj prvotriednu službu. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a aj preto sa k nám naši zákazníci  radi vracajú. Pretože si ceníme prírodu, naše krajčírky a našich zákazníkov, naše ľanové posteľné obliečky sú investíciou do kvality a dlhodobého úžitku. Doprajte si najlepší spánok v objatí prírody s našimi ľanovými obliečkami z Lanaja.

Okrové ľanové obliečky MIRIAM a žlté ľanové obliečky KATARÍNA sa stali medzi našimi zákazníkmi obľúbenými najmä pre ich  farbu, ktorá  presvetlí interiér a dodá mu potrebnú energiu.

V Lanaja veríme, že váš spánok by mal byť viac než len nutná povinnosť. Má byť zážitkom plný radosti, pohodlia, kvality a štýlu.

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.