Vyhľadať
Close this search box.

Prebuďte sa do slnečnej symfónie

Predstavte si… ranné lúče slnka vás jemne šteklia po tvári a prebúdzajú vás do nového dňa.  Jemné ľanové vlákna s jemným leskom v sebe odrážajú lúče svetla. Vytvárajú tak hru svetla a tieňov, ktorá vás s úsmevom sprevádza k prvému dúšku vašej kávy. 

Vôňa jari a leta vo vašej záhrade

Žltý ľanový obrus je ako symbol jari a leta, slnka a radosti, ktorý vnesie do vašej kuchyne a jedálne sviežosť, energiu a optimistickú atmosféru. Prestrite si stôl v záhrade pod rozkvitnutými stromami, obklopte sa vôňou kvetov a slnka a vychutnajte si lahodný obed s vašimi blízkymi. Žltá farba obrusu sa harmonicky snúbi s farbami kvetov a zelene a vytvára tak dokonalú atmosféru pre jarné a letné posedenie. 

Symfónia chutí a vôní

Žltý ľanový obrus sa stane stredobodom vašej jedálne a dodá vašim jedlám punc výnimočnosti. Predstavte si na ňom servírované teplé koláče s makom, voňavý chlieb s domácim džemom, misky plné šťavnatého ovocia a zeleniny. Žltá farba obrusu zvýrazní farby jedál a pošteklí vaše chuťové poháriky. Jemná štruktúra ľanu príjemne pohladí vaše ruky a dodá každému jedlu nádych elegancie.

Praktická elegancia pre modernú domácnosť

Ľan je materiál s bohatou históriou a jedinečným estetickým výrazom. Žltý ľanový obrus dodá vašej kuchyni, alebo jedálni nádych rustikálneho šarmu a nadčasovej krásy. Obrus je zároveň aj praktický. Je ušitý v našej dielni zo 100% certifikovaného európskeho ľanu. Ľan má prirodzene antibakteriálne vlastnosti, je to odolný materiál, ktorý sa ľahko udržiava. Obrus môžete prať v práčke pri teplote 40 stupňov, môžete ho sušiť v sušičke na šetrnom programe, avšak pre zachovanie jemnosti ľanu, odporúčame sušenie na vzduchu. Nemusíte ho žehliť, získa si vás svojou autentickou štruktúrou a tak vám ušetrí čas a energiu. Žltý ľanový obrus je ideálny na každodenné použitie, ale aj na slávnostné príležitosti.

Darček, ktorý poteší

Žltý ľanový obrus je darčekom, ktorý pripomenie krásu jari a slnka a poteší každého milovníka prírodných materiálov a kvalitného dizajnu a slovenských výrobkov. Je zabalený v darčekovej krabici, takže je ideálny ako darček pre vašich blízkych.

Krása na mieru

Obrus je dostupný v rôznych veľkostiach, no ak máte atypický stôl, radi vám ho ušijeme na mieru. Takto bude na vašom stole dokonale sedieť a zvýrazní jeho krásu.

Dotyk prírody vo vašom domove

Ľan je ekologický materiál, ktorý sa pestuje bez použitia pesticídov. Žltý ľanový obrus je ušitý s ohľadom na životné prostredie.

žltý ľanový obrus Katarína v jedálni

Slnko na stole, radosť v srdci

Objednajte si žltý ľanový obrus a premeňte každú chvíľu pri stole na slnečný a radostný zážitok. Žltý ľanový obrus od Lanaja nie je len obyčajný obrus. Je to symbol jari, leta a radosti, ale aj symbol slovenského remesla a tradície. Každý jeden obrus je ušitý s láskou a zručnosťou v našej dielni na Slovensku. 

Obdarujte seba, alebo svojich blízkych originálnym a praktickým darčekom.

BONUS: Pri objednávke žltého ľanového obrusu Lanaja vám darujeme malý darček z našej dielne ako poďakovanie za podporu slovenského remesla.

Lanaja – dotyk prírody a tradície vo vašom domove

Navštívte náš e-shop a objavte širokú ponuku ľanových obrusov v rôznych farbách a vzoroch

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.