Vyhľadať
Close this search box.

Biela ako symbol čistoty a pokoja

Zažite kráľovský spánok v objatí bielej elegancie

Biele ľanové obliečky Martina

Spánok je pre naše zdravie a pohodu nevyhnutný. Je to čas, kedy sa naše telo regeneruje, myseľ sa uvoľňuje a načerpáva energiu. Kvalita spánku ovplyvňuje naše fyzické aj duševné zdravie, koncentráciu, pamäť a celkovú pohodu. Rovnako ako aj našu náladu, sústredenie, imunitu a celkovú vitalitu. Kvalitný spánok pomáha redukovať vrásky, tmavé kruhy pod očami a zlepšuje celkový vzhľad pleti.

Biela farba je symbolom čistoty, nevinnosti a pokoja. V spálni má táto farba blahodarný vplyv na našu psychiku a pomáha nám uvoľniť sa a zbaviť sa stresu. Počas spánku sa naše telo regeneruje a bojuje s infekciami, preto kvalitný spánok posilňuje aj imunitný systém a robí nás odolnejšími voči chorobám. Vedeli ste, že má priamy vplyv na našu náladu a sebavedomie? Sme štastnejší a optimistickejší.

Na kvalitu spánku vplýva mnoho faktorov, ako napríklad stres, strava, fyzická aktivita a prostredie našej spálne. Jedným z dôležitých faktorov je aj posteľná bielizeň, s ktorou prichádzame do priameho kontaktu počas celej noci. Kombinácia termoregulačných a hypoalergénnych vlastností ľanu s upokojujúcim účinkom bielej farby je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si cenia komfort, zdravie a krásu.

 

Biele lanove obliecky

Prečo si vybrať ľanové obliečky v bielej farbe?

Symbol čistoty a pokoja: Biela farba je univerzálne vnímaná ako symbol čistoty, pokoja a nevinnosti. V spálni navodzuje pocit mieru a uvoľnenia, čím prispieva k pokojnému a hlbokému spánku.

Zväčšuje priestor:  opticky zväčšuje priestor, čo je obzvlášť dôležité v menších spálňach.

Odolnosť voči nečistotám: Biela farba je síce náchylná na znečistenie, ale vďaka prírodným  vlastnostiam ľanu sa škvrny ľahšie odstraňujú a obliečky zostávajú dlhšie čisté.

Kombinácia s inými farbami: ľahko sa kombinuje s rôznymi farbami a vzormi, takže si môžete vytvoriť spálňu podľa vášho vkusu.

Lepší a hlbší spánok: Vďaka termoregulačným vlastnostiam ľanu si udržíte optimálnu teplotu tela počas celej noci a budete sa cítiť príjemne a pohodlne.

 

biela ľanová plachta na manželskú posteľ

Zdravie a pohoda na prvom mieste

Ľanové obliečky sú hypoalergénne a antibakteriálne. Chránia vašu citlivú pokožku pred podráždením a alergiami. Prirodzené vlastnosti ľanu zabraňujú množeniu roztočov a baktérií a vytvárajú zdravé, hygienické prostredie. Ľanové obliečky sú známe svojou odolnosťou a trvácnosťou. Vydržia vám roky bez straty farby a tvaru, aj pri častom praní. Jemná štruktúra ľanu a jeho prirodzený lesk vytvoria v spálni útulnú a sofistikovanú atmosféru. Biele ľanové obliečky sú nadčasový kúsok, ktorý sa hodí do každého interiéru a dodá mu ten správny šmrnc a štýl. Na našom blogu nájdete podrobný návod na pranie, sušenie a žehlenie ľanových obliečok, aby si si ich mohla udržať v perfektnom stave čo najdlhšie. Sme tu pre teba a radi ti poradíme s výberom obliečok a zodpovieme všetky tvoje otázky. Neváhajte nás kontaktovať emailom, telefonicky, alebo využite naše online konzultácie prostredníctvom videohovoru.

Biele ľanové obliečky s kokosovými gombíkmi

Tipy pre správny výber ľanových obliečok

Pri výbere ľanových obliečok dbajte na kvalitu materiálu. Vyberte si obliečky vyrobené zo 100% ľanu, ktorý je pestovaný a spracovaný ekologicky, s platnou certifikáciou, ktorá sa dá overiť.

Vyberte si obliečky v správnej veľkosti. U nás sa hovorí a aj platí staré známe slovenské príslovie: „Dvakrát meraj a raz rež.“ Dbajte na to, aby ste si ľanové posteľné prádlo kúpili v správnej veľkosti. My vám ho vieme prospôsobiť a ušiť na mieru. Potrebujete neštandardné rozmery? Žiaden problém! Ušijeme vám posteľné obliečky aj na atypické matrace, paplóny a vankúše.

Cena: Cena ľanových obliečok sa môže líšiť v závislosti od veľkosti, gramáže a dizajnu ľanovej látky. Nebojte sa investovať do kvalitných obliečok, ktoré vám vydržia dlhé roky, vaša vstupná investícia sa vám niekoľkonásobne vráti!

Darčekové balenie: Urobte radosť sebe, alebo svojim blízkym a objednajte si obliečky na mieru v krásnom darčekovom balení. Ľanové obliečky ti zabalíme do krabičky s malým prekvapením. Môžeš ich hneď darovať bez nutnosti ďalšieho balenia.

 

 

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky