Vyhľadať
Close this search box.

Och, jeseň! Toto čarovné ročné obdobie prichádza so svojou vlastnou sériou farieb, vôní a príbehov. Tak si pripravte horúcu čokoládu a pohodlne sa usaďte, pretože toto bude článok plný farieb, emócií a dobrej nálady. Keď vonku padajú listy a teploty klesajú, nič nezlepší náladu a atmosféru viac ako dobré jedlo a útulný interiér.

Jeseň v LANAJA

Jeseň je obdobím zmien a farieb, nechajte sa unášať týmto úžasným ročným obdobím. Je to čas, keď chladné rána vstupujú do vášho života, a vy hľadáte útočisko v teple domova a v dobrej spoločnosti. Zbožňujeme túto časť roka, keď listy menia farbu a vôňa čerstvého pečiva nás zvádza sadnúť si k šálke teplého čaju.

 

 
Ľanové obrusy dodajú vášmu stolu štýl a eleganciu. Dokážu vytvoriť ten správny podklad pre vašu jesennú inšpiráciu a prestretie stola.
Sme si istí, že nájdete farbu, ktorá bude ladiť s tou vašou jeseňou.
Sme hrdí na našu paletu farieb, ktorú stojí za to objaviť.
 
Ak ste fanúšikom hry farieb, jeseň je vaším obdobím. Šťavnaté oranžové, hlboké bordové, zemité hnedé… to všetko sú farby, ktoré jeseň prináša. A naše ľanové obrusy?
 
Jednofarebné ľanové obrusy sú ako čisté plátno, na ktorom môžete vytvoriť svoje vlastné farebné umenie. Jesenné dekorácie, sviečky a kvety – všetko to bude vynikať.
 
Stôl prestáva byť len miestom na podávanie jedla, stáva sa centrom pozornosti. Naše obrusy dávajú týmto okamihom eleganciu a spájajú hostí do jedinečnej atmosféry.
 
Jesenné tekvičky, sfarbené listy a gaštany sú skvelým dekoračným prvkom. Položte ich na biely obrus a nechajte ich vyniknúť. Biela farba obrusu pridáva kontrast a zvyšuje vizuálny efekt týchto prírodných dekorácií.
 
 
ľanové obrusy LANAJA
 
 
 
Jeseň je krásna, no niekedy aj mrazivá, rýchlejšie sa stmieva a tu prichádzajú na rad sviečky.
Postavte ich do stojanov, sklenených pohárikov, ako podklad použite biely ľanový obrus. Vytvoríte tak príjemnú a teplú atmosféru.
 
Biely obrus bude pôsobiť ako čisté plátno, na ktorom sviečky vytvoria pôsobivé svetelné efekty.
 
Je ten správny čas na teplé nápoje, knihy a rozhovory pri ich svetle. Naše ľanové obrusy toto obdobie ešte viac skrášlia. S nimi prichádza pohodlie a štýl, ktorý vám umožní jesenné chvíle stráviť tak, ako si zaslúžite.
 
Naše ľanové obrusy sú pre váš stôl ako teplý jesenný sveter. S nimi si zabezpečíte pohodlie, dotyk jesennej romantiky, ktorý je v tejto sezóne jednoducho nevyhnutný.
Áno, sú krásne, ale sú aj praktické! Ľanová látka je odolná voči škvrnám, takže sa nemusíte báť prípadných nehôd.
 Povedzme si to nahlas – aj tvoje sendviče si zaslúžia štýlový podklad! 
Nezabudnite sa s nami podeliť o vaše jesenné dobrodružstvá! A ak niečo potrebujete, sme tu pre vás. Vaša jesenná pohoda a naše obrusy – to je kombinácia, ktorú budete milovať! Ako hovoríme my: “Jeseň je tu a obrusy sú na stole. Nič iné nepotrebujeme!”
ľanový obrus v bielej farbe
S ich prítomnosťou sa stôl stáva miestom, kde sa stretávajú rodina a priatelia, kde sa vytvárajú spomienky a rozprávajú príbehy. Váš domov je miestom, kde trávite dôležité chvíle so svojimi blízkymi. Preto by mal byť taký, aký ho milujete.
 
ľanový obrus v prirodnej farbe

Ľanové obrusy sú klasickým príkladom tradičného domáceho textilu. V minulosti boli veľmi populárne v kuchyniach a jedálňach, ale aj pri slávnostných príležitostiach. Dnes sa stávajú stále viac obľúbenými aj v moderných interiéroch. Obrusy z čistého ľanu majú jedinečný šarm a špeciálny estetický výraz, ktorý ich odlišuje od iných textilných materiálov. Keď sa pozriete na ľanový obrus, okamžite si všimnete prírodné vlákna, ktoré na povrchu vytvárajú jemné nerovnomerné vzory. Tieto vlákna sú hladké na dotyk, no zároveň majú príjemnú hrubosť, ktorá dodáva obrusu prírodný vzhľad. Ich prírodné farby ako je béžová, krémová, alebo svetlosivá, vyvolávajú pocit prírodného tepla a harmónie. O všetkých ich výhodách sa dočitate v našom článku:  Prečo by ste mali mať aspoň jeden ľanový obrus  Všetky naše ľanové obrusy, prestierania, obrúsky si môžete pozrieť TU radi vám pri vašom výbere a vhodnej veľkosti poradíme.

Vaše obľúbené ľanové obrusy:

Ľanový obrus biely FOTO: MAJKA JURČOVÁ, ľanový obrus prírodný béžový FOTO: Vlaďkou Turčok Marek Turčok.

Zdieľajte s priateľmi na sociálnych sieťach

Články o vás a milovanom ľane:

starostlivosť o ľanové obliečky

VITAJTE VO SVETE ĽANU

Staňte sa súčasťou našej priateľskej komunity

Ako prejav vďaky za Vašu podporu slovenskej udržateľnej remeselnej výroby Vám ponúkame 5% zľavu z každého nákupu v našom e-shope. Stačí zadať svoj e-mail a pravidelne Vám budeme zasielať novinky o tom, čo pre Vás tvoríme v našej dielni.