Vyhľadať
Close this search box.

detský ľanový župan

Ľanové obliečky

Získajte kvalitný spánok, veď každý deň je novým dobrodružstvom,

Zobrazený jediný výsledok

Naše výrobky

Vstúpte do sveta Lanaja, kde má každý výrobok svoj príbeh a každý detail je šitý s láskou. Vytvorte si domov plný jedinečnosti, prírodného pôvabu s vôňu prírody a dedičstvom ručnej práce.

Certifikovaný český, pobaltský ľan z litvy, francúzska a belgicka

Vzorkovník ľanových látok

Spojenie tradície a funkčnosti

Ľanové vrecká ohľaduplné k životnému prostrediu

Online konzultácia

Pre našich klientov máme špeciálnu službu online konzultáciu. Videohovorom priamo z našej dielne zladíme Vaše potreby s našimi farbami a látkami.

Vernostný klub Lanaja

Ako náš zákazník sa automaticky stávate čenom vernostného klubu Lanaja.
Členovia získavajú prístup k špeciálnym cenám našich výrobkov, prednostný prístup k novinkám a iné výhody.

icon
Doručenie zdarma

Naši zákazníci si užívajú doručenie ZDARMA pre objednávky nad 150€. Darčekové balenie je naším štandardom.
Naše skladové výrobky odosielame do 2 dní od objednania a výrobky na objednávku odosielame v priemere do 15 dní.

Filozofia udržateľného dizajnu Lanaja

Vytvárame produkty, ktoré obstoja v skúške času. Uprednostňujeme kvalitu a funkčnosť pred prchavými trendmi. Tvoríme a šijeme všestranné, nadčasové a kvalitné výrobky, ktoré vás budú sprevádzať nielen jednu sezónu, ale mnoho ďalších rokov. Ak si vyberiete nás, vyberáte si nielen produkt, ale aj rodinnú značku, ktorá sa zaviazala obhajovať šetrnejší a zmyslupnejší domov, kde udržateľnosť a kvalita idú ruka v ruke.

Lanaja slovenská udržateľná móda

Kvalitný spánok je kľúč ku šťastiu

Objavte tajomstvo zdravého spánku. Ľanové obliečky sú nie len esteticky príjemnou voľbou do spálne, ale aj praktickým a prospešným doplnkom pre zdravý spánok a udržateľný životný štýl. Ich termoregulačné, antibakteriálne vlastnosti a dlhotrvajúca kvalita z nich robia ideálnu voľbu pre každého, kto si váži svoje zdravie a životné prostredie.

Instagram

Naše ľanové výrobky nesú vo svojich ľanových vláknach esenciu slowfashion a slowliving
Šijeme pre vás aj na mieru.

Zuzana Holáková
Zuzana Holáková
Zobraziť viac
Každý balík s lanovým tovarom je vždy malým prekvapením a vizuálnym zážitkom. Lanové kúsky v ladiacich odtieňoch farieb vedľa seba, previazané čipkou a príjemné na dotyk. Utierky sú jemné a pritom dobre sajú a uteráky sú príjemné na telo a rýchlo po použití schnú. Komunikácia je vždy personalizovaná a snažia sa vybaviť každú požiadavku profesionálne a bez prieťahov. Pri výrobkoch Lanaja mám pocit, že aj bežné veci ako utierky, uteráky alebo posteľná bielizeň môžu byť neobyčajné a výnimočné.
Mária Jurčová
Mária Jurčová
Zobraziť viac
Komunikácia a rýchlosť jednania je skvelá. Biely ľanovy obrus je u nás úplná topka, Vianoce, oslavy či všedné dni vie krásne spríjemniť. A je stále biely 👌☺️ Doma máme už aj posteľne prádlo. Deti a manžel si pochvaľovali hneď. Odporúčam túto firmu :)
Adriana Stoklasová
Adriana Stoklasová
Zobraziť viac
Výborná komunikácia, objednávka prešla presne podľa dohody. Obliečky aj pyžamko sú oboje veľmi kvalitné
Iren Beránková
Iren Beránková
Zobraziť viac
Nádherně zabalené lněné osušky pro mne a přítele jsem objednala právě zde. Opravdu výborná kvalita materiálu i provedení. Jsou lehoučké a díky levanduli v balíčku nádherně voněly již jako nové!
Ivana Gálová
Ivana Gálová
Zobraziť viac
Objednala som si ľanový obrus. Obrus je krásny a kvalitne spracovaný. Navyše Betka bola veľmi milá a poslala mi ho na požiadanie takmer okamžite. Ďakujem krásne za kvalitu produktu aj komunikáciu. Veľmi pekná skúsenosť, ktorá nie je samozrejmosťou :).